Uwolnij w sobie twórcę! edycja 2018

Uwaga! Realizacja projektu zakończona.

Zapraszamy na nowy cykl warsztatów „Uwolnij w sobie twórcę”, który będzie realizowany od maja do czerwca 2018 r. Uczestnicy pod opieką doświadczonych instruktorów stworzą przedstawienie w technice teatru cieni, inspirowane naturą i światem prehistorycznym. Światłoczuli performerzy (wiek 9-13 lat) zajmą się oprawą wizualną spektaklu, wykorzystując nietypowe techniki fotograficzne, Aktorzy (wiek 9-13 lat) nadadzą kształt postaciom i zapanują nad ruchem scenicznym, Artyści modelarze (wiek 5-7 lat) przygotują scenografię. Każda z wymienionych grup zrealizuje 20 godz. lekcyjnych zajęć. Młodzi twórcy spotkają się podczas prób i pokazu finałowego.

Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży z Bydgoszczy. Prowadzone będą w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG przy ul. Królowej Jadwigi 14.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Jedna osoba może zarejestrować się tylko na jeden wybrany warsztat wskazany w formularzu zgłoszeniowym, pod warunkiem jego dostępności. Wypełniony i podpisany formularz należy dostarczyć do Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG (ul. Królowej Jadwigi 14, pok. L103 lub Muzeum Fotografii; biura czynne od wtorku do piątku w godz. 11:00-17:00) bądź przesłać skan na adres: dk@byd.pl. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zadanie oświatowo-wychowawcze wychowania pozaszkolnego realizowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki – Dom Kultury „Akademicka Przestrzeń Kulturalna” – oraz dotowane przez miasto Bydgoszcz.