Dom Kultury
Akademicka Przestrzeń Kulturalna

AKTUALNOŚCI

 • 1 września 2020

  BĄDŹ KREATYWNY 3

  BĄDŹ KREATYWNY 3 - bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży
  Od 1 września 2020 ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 5-18 lat, realizowane w ramach programu edukacyjno-wychowawczego BĄDŹ KREATYWNY 3, obejmującego obszar działań z zakresu kultury i sztuki. 
  BĄDŹ KREATYWNY 3 to kolejna odsłona cyklu zajęć rozwijających i doskonalących umiejętności artystyczne, kształtujących postawy kreatywne, twórcze. 

 • 3 kwietnia 2020

  #otwórz wiosnę

  Z radością informujemy, że jesteśmy również na Instagramie. W związku z czym zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji #otwórz wiosnę. Namawiamy do pozostania w domach i tworzenia prac plastycznych w różnych technikach nawiązujących do aktualnej pory roku. Otwórzmy wiosnę w domowych pracowniach! Malujmy, rysujmy, twórzmy! Otwórzmy się na wiosnę! Niech wiosna zagości w naszych sercach, głowach i domach.

 • 15 października 2019

  Wirtualne spotkania ruchu, dźwięku i obrazu - warsztaty rodzinne dla dzieci i rodziców

  Dom Kultury APK zaprasza dzieci (5-12 lat) i rodziców do udziału w interaktywnej zabawie  tworzenia wirtualnych obrazów z użyciem techniki świetlnego graffiti! Zajęcia wykorzystują naturalną dziecięcą ciekawość i skłonność do intuicyjnego wyrażania siebie poprzez ruch, która jest też motorem aktywności artystycznej. W zajęciach użyta jest interaktywna technika wideo "light graffiti", w której ruch jest rejestrowany w postaci śladów świetlnych, przechowywanych w kadrze wideo, aby stworzyć wizualną manifestację poruszającego się ciała. 

GALERIA

 • BĄDŹ KREATYWNY 3

 • Uwolnij w sobie twórcę – pokaz finałowy projektu [29.06.2018]

 • Uwolnij w sobie twórcę – zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży

OFERTA PROGRAMOWA

© 2015 Wyższa Szkoła Gospodarki