Dom Kultury
Akademicka Przestrzeń Kulturalna

AKTUALNOŚCI

 • 6 września 2019

  Zapisy na rok szkolny 2019/2020

  Dom Kultury „Akademicka Przestrzeń Kulturalna” w Bydgoszczy przy Wyższej Szkole Gospodarki prowadzi zapisy na zajęcia stałe realizowane w roku szkolnym 2018/2019 (II semestr). Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ ZAJĘĆ dla dzieci i młodzieży do 18 lat.

 • 14 czerwca 2019

  wakacje z fotografią

  W okresie wakacyjnym Muzeum Fotografii nie zwalnia tępa. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zdobyć nowe lub polepszyć swoje dotychczasowe umiejętności na twórcze warsztaty, takie jak: wakacje z obiektywem - warsztaty dla dzieci i młodzieży , warsztaty fotografii mobilnej – odkrywamy możliwości naszych telefonów, dobre zdjęcia z wakacji, muzealne lekcje fotografii. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie : http://www.muzeumfoto.byd.pl/id,5/aktualnosci  oraz kontaktując się telefonicznie lub mailowo:                  52 567 00 07muzeumfoto@byd.pl

 • 17 grudnia 2018

  Ferie z fotografią

  Muzeum Fotografii przy WSG zaprasza na rodzinne ferie z fotografią. Podczas zajęć w muzealnym atelier i ciemni fotograficznej poczujemy magię wielkiego formatu i poznamy cyjanotypię – jedną z najstarszych metod utrwalania obrazu. Wspólnie wykonamy pamiątkowe portrety oraz unikatowe fotogramy. Warsztaty 18 stycznia i 25 stycznia poprowadzi artysta fotografik Marek Noniewicz.

GALERIA

 • Uwolnij w sobie twórcę – pokaz finałowy projektu [29.06.2018]

 • Uwolnij w sobie twórcę – zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży

 • Bądź kreatywny 2 – projekt zakończony

OFERTA PROGRAMOWA

© 2015 Wyższa Szkoła Gospodarki