Dom Kultury
Akademicka Przestrzeń Kulturalna

AKTUALNOŚCI

 • 16 stycznia 2017

  Nabór na zajęcia

  Fotografujesz, tańczysz, śpiewasz, malujesz, marzysz o aktorstwie lub kochasz kino? Pomożemy rozwinąć Twój talent oraz zainteresowania! Dom Kultury „Akademicka Przestrzeń Kulturalna” w Bydgoszczy przy Wyższej Szkole Gospodarki ogłasza nabór na zajęcia z zakresu fotografii, filmu, sztuki, teatru oraz muzykologii, realizowane w drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017.

 • 9 stycznia 2017

  Bądź kreatywny

  Zakończyliśmy realizację programu edukacyjno-wychowawczego BĄDŹ KREATYWNY, obejmującego obszar działań z zakresu kultury i sztuki. W bezpłatnych warsztatach cyklicznych SPOTKANIA Z FOTOGRAFIĄ, MODELARNIA, PLANSZOMANIAK oraz MAŁY KONTRUKTOR uczestniczyły dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Efekty ich twórczej pracy zaprezentowane zostały na wystawie powarsztatowej w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG.

 • 1 grudnia 2016

  Ferie zimowe 2017

  Choć do ferii zimowych pozostało trochę czasu, już teraz warto rozejrzeć się za możliwościami kreatywnego odpoczynku. Centrum Projektów Edukacyjnych WSG zaprasza do udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej zabawy i treści edukacyjnych. Rozległy, bezpieczny, ogrodzony teren uczelni z własnym zapleczem sportowym i rekreacyjnym to dobre miejsce dla ciekawych świata dzieci.

GALERIA

 • Bądź kreatywny - projekt zakończony

 • Ferie zimowe z WSG

 • Bydgoska Akademia Fotografii - rekrutacja

OFERTA PROGRAMOWA

© 2015 Wyższa Szkoła Gospodarki