Dom Kultury
Akademicka Przestrzeń Kulturalna

AKTUALNOŚCI

 • 3 kwietnia 2020

  #otwórz wiosnę

  Z radością informujemy, że jesteśmy również na Instagramie. W związku z czym zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji #otwórz wiosnę. Namawiamy do pozostania w domach i tworzenia prac plastycznych w różnych technikach nawiązujących do aktualnej pory roku. Otwórzmy wiosnę w domowych pracowniach! Malujmy, rysujmy, twórzmy! Otwórzmy się na wiosnę! Niech wiosna zagości w naszych sercach, głowach i domach.

 • 15 października 2019

  Wirtualne spotkania ruchu, dźwięku i obrazu - warsztaty rodzinne dla dzieci i rodziców

  Dom Kultury APK zaprasza dzieci (5-12 lat) i rodziców do udziału w interaktywnej zabawie  tworzenia wirtualnych obrazów z użyciem techniki świetlnego graffiti! Zajęcia wykorzystują naturalną dziecięcą ciekawość i skłonność do intuicyjnego wyrażania siebie poprzez ruch, która jest też motorem aktywności artystycznej. W zajęciach użyta jest interaktywna technika wideo "light graffiti", w której ruch jest rejestrowany w postaci śladów świetlnych, przechowywanych w kadrze wideo, aby stworzyć wizualną manifestację poruszającego się ciała. 

 • 6 września 2019

  Zapisy na rok szkolny 2019/2020

  Dom Kultury „Akademicka Przestrzeń Kulturalna” w Bydgoszczy przy Wyższej Szkole Gospodarki prowadzi zapisy na zajęcia stałe realizowane w roku szkolnym 2018/2019 (II semestr). Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ ZAJĘĆ dla dzieci i młodzieży do 18 lat.

GALERIA

 • Uwolnij w sobie twórcę – pokaz finałowy projektu [29.06.2018]

 • Uwolnij w sobie twórcę – zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży

 • Bądź kreatywny 2 – projekt zakończony

OFERTA PROGRAMOWA

© 2015 Wyższa Szkoła Gospodarki